Beslenme

Herbalife Diyet Listesi İle Kısa Sürede Sağlıklı Kilo Verme

Herbalife sağlıklı yaşam ürünleri, bitki çayları, sporcu içecekleri, sağlıklı atıştırmalıklar, kilo kontrolü, kilo almaya yönelik ürünler ve kilo vermeye yönelik ürünler üreten ve bu ürünleri tanıtan bir firmadır.

Sağlık konusu üzerinde etkili olan her türlü konu Herbalife’ın uğraş alanına girmektedir. Bu yüzden Herbalife’ın ürün yelpazesi çok geniş ve kapsamlıdır. Siz de amacınıza uygun olan alanla ilgili Herbalife ürünlerini kullanabilirsiniz. Sağlıklı ve zinde kalarak amacınıza ulaşabilirsiniz.

Herbalife İle Zayıflamak
Herbalife İle Zayıflamak

Zayıflamak

Yaşadığımız yoğun tempolu hayat arasında düzenli ve dengeli beslenmeye zaman ayırmadığımız bir gerçektir. Çoğumuzun hayatında spor ya çok azdır ya da hiç yoktur. Düzenli ve dengeli beslenmemek, spor yapmamak bir de bunun üzerine sokakta ayaküstü beslenmek doğal olarak bize kilo olarak dönüş yapmaktadır. Aşırı stresin de kilo almaya neden olduğu bilinen bir gerçektir. Maalesef alınan kilolarla mücadele etmek o kiloları almak kadar kolay değildir. Zayıflamak isteyen insanlar da kadın erkek ayrımı yoktur. İdeal kiloda olmayan herkes kilosundan şikayetçidir. Bunun için de farklı mücadele içerisine girmektedirler.

Herbalife İle Kilolarla Mücadele Etmek
Herbalife İle Kilolarla Mücadele Etmek

Kilolarla Mücadele

Kim istemez ki insan her şeyi yesin ve kilo almayan bir bünyesi olsun. Fakat maalesef böyle bir duruma çok ender rastlanmaktadır. Aslında kiloyla başa çıkmak oldukça kolaydır. Hayret ettiğinizi tahmin edebiliyorum. Ama gerçekten de kilo vermek sihirli bir değnekle dokunmak anlamına gelmez. Güzel olan her şeye kavuşmak tabii ki zordur. Bu bir düzen ve tertip işidir. Kilo vermek olarak düşünmemek gerekir bu durumu. Hayat felsefesi veya yaşam tarzı haline getirmemiz, beslenmemizi düzene koymamız bizim kilolarla mücadelemizde 1-0 önde başlamamız anlamına gelir. Hangi diyet programı uygularsanız uygulayın ilk önce yapacağınız şey

 • Kararlı olmak,
 • Kendinize sınırlar ve kurallar koymak,
 • Kendimize koyduğumuz kurallara taviz vermeden bu uymak,
 • Yanımızda mutlaka su bulundurmak ve günde belirli bir miktar suyu mutlaka tüketmek,
 • Gün içinde tükettiğimiz abur cuburu kesmek,
 • Gazlı içeceklere veda etmek,
 • En azından günde yarım saat yürüyüş yapmak.

Saydığımız bu kuralları hayatımıza yerleştirdiğimiz takdirde gerçekten yapılması gerekenler bir alışkanlık halini alacaktır.

Fakat istisnalar her zaman vardır. İnsanların biyolojik yapıları, genetik veya kronik olabilecek rahatsızlıkları nedeniyle gördükleri tedavilerden dolayı kullanmış oldukları ilaçların yan etkisi gibi ekstra durumlarda ortaya çıkabilir. Bu durumda insanlar kilo vermeye uğraşmayacaklar mı? Elbette uğraşacaklar.

Böyle durumda olan insanlar biraz fazla çaba göstermek zorunda kalabilir ama asla yılmamak gerekir. işte bu gibi durumlarda kilo vermenize destek olabilecek ürünler kullanma arayışına girebilirsiniz. Tabii ki kilo vermenize destek arayışınız kesinlikle ve kesinlikle doktorunuzun önerisi ve takibi ile olmalıdır. Tam da yeri gelmişken bu aşamada size bahsedeceğimiz ürün Herbalife zayıflama ürünleri ve Herbalife diyet listeleridir. Herbalife diyet listeleri sayesinde düzenli ve önerilen kurallara uyularak yapılmak kaydıyla 2 ayda kilo vermek mümkün olmaktadır.

Herbalife Thermo Complete Nedir? Faydaları Nelerdir?
Herbalife Thermo Complete Nedir? Faydaları Nelerdir?

Herbalife Thermo Complete Nedir? Faydaları Nelerdir?

Vücudumuzdaki bölgesel yağları yakarak kilo vermemize aynı zamanda hücreleri yenileyerek bizde tokluk hissi yaratmasında oldukça faydalı bir üründür. Herbalife Thermo Complate antioksidan bir üründür. Kilo vermek isteyen ve bunun için harekete geçen kişilerin enerjileri bir müddet sonra azalacaktır. Bun ürün zinde kalmamızı sağlamaktadır. Bizlere enerji verir. Sağlıklı yaşamı destekleyen bu ürün tablet şeklindedir. Günde 2 öğün olarak 1 tablet alınması yeterlidir.

Günlük Örnek Herbalife Diyet Listesi
Günlük Örnek Herbalife Diyet Listesi

Günlük Örnek Herbalife Diyet Listesi

Daha öncede belirtmiş olduğumuz gibi kilo verme başarısı diyet önerilerine uyulmasına bağlıdır. Şunu da belirtmekte fayda vardır ki, kullandığınız diyet veya kullandığınız ürün ne olursa olsun bol su tüketimi çok önemlidir. Önemli olan bir başka konu ise yürüyüş ve hareketlerinizi arttırmaktır. Erken kalkmak yapılan diyete katkı sağlayacağı için önemlidir. Ara öğünlerde tüketilmek üzere Herbalife toz içeceklerinden veya gıdalardan  tüketmek ise sizi tok tutacağı için acıkmanıza da engel olacaktır. Ayrıca içerdikleri protein, vitamin ve mineraller sayesinde vücudunu zinde kalacak ve vücudunuzda halsizlik hissetmeyeceksiniz. Yine içinde barındırdıkları zenginlikler sayesinde kabız olmanızı engelleyecek olduğu için ekstra bir katkı da sağlayacaktır.

Sağlıklı ve bilinçli bir şekilde zayıflamak isteyen kişiler için bir diyet listesi sunalım:

Akşam Öğünlü Diyet Listemiz

Sabah Kahvaltısı:

 • 2 kapak AloeVera ve 250 ml su
 • 1 çay kaşığı Herbalife çay ve 250 ml su
 • 2 yemek kaşığı Herbalife Shake ve 250 ml süt

Öğlen Yemeği:

 • 2 kapak AleoVera ve 250 ml su
 • 1 çay kaşığı Herbalife çay ve 250 ml su
 • 2 yemek kaşığı Herbalife Shake ve 250 ml süt

Akşam Yemeği:

 • Normal gıdalarla beslenebilirsiniz. Fazla protein bulunan tahıl ürünleri, etli gıdalar tüketebilirsiniz.
 • Yağlı gıdalardan kaçınmalısınız.
 • Yeşillik ve salata tüketmelisiniz.
 • Kepekli ve diyet ekmeği yemelisiniz.
 • Tuzlu gıdalardan kaçının yemekten sonra uyuyana kadar ağır gıdalar yemeyin ve bolca su için.

Öğle Öğünlü Diyet Listemiz

Sabah Kahvaltısı:

 • 2 kapak AloeVera ve 250 ml su
 • 1 çay kaşığı Herbalife çay ve 250 ml su
 • 2 yemek kaşığı Herbalife Shake ve 250 ml süt

Öğle Yemeği:

 • Yağsız ve normal gıdalarla beslenebilirsiniz.
 • Yüksek proteinli gıdalar tüketin.
 • Zeytinyağlı yemekler ve salata yiyebilirsiniz.
 • Kepekli ekmek tercih edebilirsiniz.

Akşam Yemeği:

 • 2 kapak AloeVera ve 250 ml su
 • 1 çay kaşığı Herbalife çay ve 250 ml su
 • 2 yemek Herbalife Shake ve 250 ml süt

Öğün Aralarında Neler Yemelisiniz?

Herbalife diyeti yapan kişiler görüldüğü gibi aç kalmadan ve enerjileri düşmeden kilo verebiliyorlar. Her diyet programında olduğu gibi bu diyette de bol bol su içmek gerekmektedir. Yanınızdan su mataranızı eksik etmemelisiniz. Daima yanınızda olan suyu gördükçe su içmeniz gerektiğini hatırlayabilirsiniz. Öğün aralarında meyve, çerez tüketebilirsiniz. Böylelikle vücut dengenizi daha iyi koruyabilirsiniz. Günlük aldığınız kalori diyetlerde oldukça önemlidir. Günlük 150-300 kaloriyi geçmeyin ve aldığınız kalorileri de yakmaya özen gösterin.

Öğün Aralarında Herbalife Ürünleri
Öğün Aralarında Herbalife Ürünleri

Öğün Aralarında Herbalife Ürünleri

Herbalife Çikolatalı Protein Bar: Çikolata seven kişilerin öğün aralarında tatlı krizi tuttuğu zaman bu çikolatadan yiyebilir. Yanınızda bulunduracağınız bu atıştırmalık ile her zaman tatlı ihtiyacınızı karşılayabileceksiniz.

Herbalife Gurme Domates Çorbası: Evinizde ve iş yerinizde kolaylıkla hazırlanan bu çorba ile gün içerisinde kendinize sıcak su ile çorba hazırlayabilirsiniz. Çorbanız sizi tok tutacaktır.

Görüldüğü üzere Herbalife diyet ürünleri ile aç kalmadan diyet yapabilmeniz mümkündür. Ama her diyet öncesinde olduğu gibi doktora giderek kan ölçümleriniz yaptırmanız doğru bir hareket olacaktır. Bilinçsizce kendi başınıza yapılan diyetler vücudunuzda başka problemlere de yol açabilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu